Бренд: Genius
Краток опис: Genius KM 110X BasIc Keyboard + Mouse combo, USB
Достапност:
Шифра: 42724
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 423

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius KM 110X BasIc Keyboard + Mouse combo, USB
Напреден Филтер
Бренд Genius
Можеби ќе Ве интересира