Бренд: Roline
Краток опис: 19.99.1018-50, Pow. Cab.,strai. IEC,black,1.8m
Достапност:
Шифра: 42570
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 310

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
19.99.1018-50, Pow. Cab.,strai. IEC,black,1.8m
Напреден Филтер
Бренд Roline
Можеби ќе Ве интересира