USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, White, USB to Micro USB Cable included, Retail BOX Packed

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

USB Power Adapter

  • Бренд: ST
  • Краток опис: USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, White, USB to Micro USB
  • Шифра: 42405
    Лагер:
  • Редовна Цена: 399 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS X540MA-GQ064 ( Chocolate

ASUS X540MA-GQ064 ( Chocolate

ASUS X540MA-GQ064 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), 4..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL

Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL

Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL09A), 7" IPS LCD capacitive multitouch display, 1080 x 1920 resolution..

Редовна Цена 6,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,499 Ден.

Држач за седиште за автомобил

Држач за седиште за автомобил

Држач за седиште за автомобил за Таблет до 10"..

Редовна Цена 600 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

600 Ден.

Hewlett Packard Pavilion 15-BS

Hewlett Packard Pavilion 15-BS

Hewlett Packard Pavilion 15-BS158 ( BLACK )- Intel Core™ i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz), Inte..

Редовна Цена 35,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

33,999 Ден.

Lenovo Tab 3 8 (Black)

Lenovo Tab 3 8 (Black)

Lenovo Tab 3 8 (Black), 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 128..

Редовна Цена 5,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,499 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), ..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

ASUS Notebook Adapter 65W

ASUS Notebook Adapter 65W

ASUS Notebook Adapter 65W, 19V, 3.42A, PIN Size: 5.5 x 2.5 yellow with Notebook Power Cable, 3 pins,..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

ASUS UX410UA-GV183T

ASUS UX410UA-GV183T

ASUS UX410UA-GV183T, Intel Core i7-7500U (2.7GHz up to 3.5GHz, 2 cores, 4M Cache, 15w), 8GB DDR4 (on..

Редовна Цена 56,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

47,999 Ден.

BRATECK PAD20-09

BRATECK PAD20-09

BRATECK PAD20-09, Foldable Headrest Backseat Holder for iPad,Galaxy and most 7-10.4" tabletsSlide-in..

Редовна Цена 1,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

939-000009 Alto Express for no

939-000009 Alto Express for no

939-000009 Alto Express for notebook..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,119 Ден.

Dell Inspiron 5567 /Windows 10

Dell Inspiron 5567 /Windows 10

Dell Inspiron 5567 /Windows 10/TouchScreen (Gray) - Intel® Core™ i7-7500U (2.7 GHz, up to 3.5 GHz )..

Редовна Цена 41,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

37,999 Ден.

Samsung SM-T561 Galaxy Tab E

Samsung SM-T561 Galaxy Tab E

Samsung SM-T561 Galaxy Tab E, White/Aluminium Frame 8GB Cellular 3G + WiFi Tablet, 9.6" Main Display..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,999 Ден.

ST Superior Tecthology 8

ST Superior Tecthology 8" Whit

ST Superior Tecthology 8" White Keyboard Micro USB + Tablet Leather Cover..

Редовна Цена 499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

Belkin CASE

Belkin CASE

Belkin CASE,SLEEVE,LAPTOP,POLYESTER,17",STONE STRE F8N205ea..

Редовна Цена 1,890 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,890 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за таблети, Адаптери