Remote Control for ST-32IJ4500

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Remote Control for ST-32IJ4500

  • Бренд: ST
  • Краток опис: Remote Control for ST-32IJ4500
  • Шифра: 42107
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена:

    399 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Drzac za LCD FX-550

Drzac za LCD FX-550

Drzac za LCD FX-550..

Редовна Цена 990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

990 Ден.

SONY BRAVIA KD75XF8596BAEP

SONY BRAVIA KD75XF8596BAEP

SONY BRAVIA KD75XF8596BAEP, 75" (190cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionf..

Редовна Цена 169,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

149,999 Ден.

TELEFUNKEN 32HB4000

TELEFUNKEN 32HB4000

TELEFUNKEN 32HB4000, 32" (82cm) LED TV, HD Ready, 100Hz, Resolution 1366x768, 100Hz CMP, Contrast 5...

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

Philips BT100M/00

Philips BT100M/00

Philips BT100M/00, Bluetooth wireless portable speaker, Pink, Compatibility wit Android and iOS, Blu..

Редовна Цена 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

PHILIPS 32PFS5803

PHILIPS 32PFS5803

PHILIPS 32PFS5803, 32" (82cm) SMART FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, PPI 500, Open Browser S..

Редовна Цена 17,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

Arielli LED43DN6T2 43

Arielli LED43DN6T2 43" (109cm)

Arielli LED43DN6T2 43" (109cm), LED TV, FullHD, Resolution 1920x1080, Dynamic Contrast 3.000.000 : 1..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,999 Ден.

TOSHIBA BDX5500KE

TOSHIBA BDX5500KE

TOSHIBA BDX5500KE, ULTRA HD 4K UPSCALING 3D SMART BLU-RAY PLAYER, Full HD 1080p playback via HDMI, B..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

PHILIPS 65PUS6523

PHILIPS 65PUS6523

PHILIPS 65PUS6523, 65" (164cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4K Ultra ..

Редовна Цена 54,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

48,999 Ден.

TELEFUNKEN 43FB5000

TELEFUNKEN 43FB5000

TELEFUNKEN 43FB5000, 43" (109cm) FULLHD SMART LED TV, Resolution 1920x1080, 600 Hz CMP, Contrast 4...

Редовна Цена 18,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

PHILIPS 49PUS7502

PHILIPS 49PUS7502

PHILIPS 49PUS7502, 49" (123cm) Ultra Slim Android UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4..

Редовна Цена 56,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

49,999 Ден.

SAMSUNG 48J5100 48

SAMSUNG 48J5100 48" (122cm)

SAMSUNG 48J5100 48" (122cm), FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, PQI 200, 200HZ..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

ST TV Bracket KL25-44F

ST TV Bracket KL25-44F

ST TV Bracket KL25-44F, For 32" to 55" LCD/LED TV, Fit mounting patterns up to 400 x 400mm, Max. VES..

499 Ден.

Pioneer X-CM42BT-W

Pioneer X-CM42BT-W

Pioneer X-CM42BT-W, Micro MP3 CD System with Apple Lightning Connector Dock, White color, Bluetooth,..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,999 Ден.

TP-Link BS1001

TP-Link BS1001

TP-Link BS1001, Bluetooth Speaker, Bluetooth 4.1, portable design,single speaker, 60 feet..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,199 Ден.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, ТВ Аксесоари