Бренд: Microsoft
Краток опис: Microsoft Sculpt Mobile Keyboard, Bluetooth Conection, Bluetooth
Достапност:
Шифра: 41958
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 497

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Microsoft Sculpt Mobile Keyboard, Bluetooth Conection, Bluetooth Reciever, Microsoft Windows 8 and Windows 7 compatible, P/N: T9T-00013
Напреден Филтер
Бренд Microsoft
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019