-66%
Футрола силиконска S за Samsung I9500 S4 розева

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Футрола силиконска S за Samsu

  • Бренд: Teracell
  • Краток опис: Футрола силиконска S за Samsung I9500 S4 розева
  • Шифра: 41317
    Лагер:
  • Редовна Цена: 290 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 99 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 290 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Дополнителна опрема за мобилни телефони, Футроли за мобилни