Belkin Dot Cover with Stand for apple iPad mini-Black F7N034vfC00

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Belkin Dot Cover with Stand fo

  • Бренд: Belkin
  • Краток опис: Belkin Dot Cover with Stand for apple iPad mini-Black F7N034vfC0
  • Шифра: 40106
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,599 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,599 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Wind

Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Wind

Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Windows 10 (Black) - Core™ i7-7700HQ Processor 2.8GHz (6M Cache up to 3.8 ..

Редовна Цена 61,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

57,999 Ден.

Acer ES1-571-P1CK (Full HD) -

Acer ES1-571-P1CK (Full HD) -

Acer ES1-571-P1CK (Full HD) - Intel Pentium Processor 3556U (2M Cache, 1.70 GHz), Intel HD Graphics ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

Lenovo Tab3 8

Lenovo Tab3 8

Lenovo Tab3 8, Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Reso..

Редовна Цена 7,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,199 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15ISK PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15ISK PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15ISK PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Nvidi..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

23,499 Ден.

19.04.6001-20 ROLINE Water res

19.04.6001-20 ROLINE Water res

19.04.6001-20 ROLINE Water resistant Tablet case..

Редовна Цена 790 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

790 Ден.

HP ProBook 450 G4 (SILVER) / F

HP ProBook 450 G4 (SILVER) / F

HP ProBook 450 G4 (SILVER) / Full HD - Intel Core i7-7500U ( up to 2.7Ghz/4MB), NVIDIA GeForce 930M..

Редовна Цена 39,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

33,999 Ден.

CKP LB007 Laptop Bag Black CKP

CKP LB007 Laptop Bag Black CKP

CKP LB007 Laptop Bag Black CKP 11.6"..

Редовна Цена 699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

ASUS INDEX SLEEVE/WH 10 INCH (

ASUS INDEX SLEEVE/WH 10 INCH (

ASUS INDEX SLEEVE/WH 10 INCH (EPC)..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,299 Ден.

Modecom RENO Laptop Bag 15

Modecom RENO Laptop Bag 15

Modecom RENO Laptop Bag 15,6", Color: Grey, Material: Nylon, Number of inner pockets 1, Number of in..

Редовна Цена 1,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,399 Ден.

Modecom GREENWITCH Laptop bag

Modecom GREENWITCH Laptop bag

Modecom GREENWITCH Laptop bag 15,6", Color; GREY, Nice design, Main laptop compartment, Front pocket..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,299 Ден.

ASUS X541UA-GO1114T (Windows 1

ASUS X541UA-GO1114T (Windows 1

ASUS X541UA-GO1114T (Windows 10 64bit, SILVER), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cache), 4GB DDR4 (on..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

21,999 Ден.

ST-T780

ST-T780

ST-T780, Superior Technology, 7" Black Tablet, CPU: Quad-core Cortex-A7 up to 1.2GHz, 1GB RAM, 8GB R..

Редовна Цена 2,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,399 Ден.

ST Superior Tecthology 7

ST Superior Tecthology 7" Blac

ST Superior Tecthology 7" Black Tablet Leather Cover..

399 Ден.

ASUS X510UF-EJ045 - Intel Core

ASUS X510UF-EJ045 - Intel Core

ASUS X510UF-EJ045 - Intel Core i7-8550U (1.8GHz up to 4GHz, 8M Cache), 8GB DDR4 (1xSlot Free for upg..

Редовна Цена 40,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

36,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за таблети, Футроли за таблети