ST BTG-T1800I, Superior Technology, Голем Грил Тостер, Инокс, нелепливи плочи, 1800W, термоизолирана рачка, автоматско исклучување, резервоар за собирање отпадно масло

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST BTG-T1800I

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST BTG-T1800I, Superior Technology, Голем Грил Тостер, Инокс, не
  • Шифра: 39657
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,899 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,519 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,899 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

NITEC F06

NITEC F06

NITEC F06, Универзален Филтер за фритези, 18 x 20цм..

Редовна Цена 109 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

99 Ден.

De Longhi CG4001.BK

De Longhi CG4001.BK

De Longhi CG4001.BK, Голем грил тостер , Црна боја, Инокс рачка, прилагодлив термостат, грил плочи к..

Редовна Цена 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,799 Ден.

Philips HR2156/90

Philips HR2156/90

Philips HR2156/90, Блендер, 600W, Боја Црна, капацитет на садот 2л, Tritan цврста пластика отпорна н..

Редовна Цена 4,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,799 Ден.

Gorenje T 900 E

Gorenje T 900 E

Gorenje T 900 E, Тостер за лепчиња, Сиво-Црна боја, Моќност 870W, Функција на одмрзнување, функција ..

Редовна Цена 2,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,990 Ден.

De Longhi VVX1465 Stirella

De Longhi VVX1465 Stirella

De Longhi VVX1465 Stirella, Пегла со парна станица, бело сина боја, 0.85л капацитет на резервоар за ..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,999 Ден.

SIEMENS MQ96500

SIEMENS MQ96500

SIEMENS MQ96500, рачен миксер, Боја Црна, Моќност на моторот: 500 W, Турбо копче, Број на брзини: 5,..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Sinbo SVC-3456 Electric Vacuum

Sinbo SVC-3456 Electric Vacuum

Sinbo SVC-3456 Electric Vacuum cleaner, Water filter, 2000W, Transparent water tank, 360 degree rota..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Zelmer ZBM0990X

Zelmer ZBM0990X

Zelmer ZBM0990X, Апарат за правење леб, Инокс, 12 програми, нелеплива површина за печење, 450W, 0.9к..

Редовна Цена 5,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

Tefal SW854D16

Tefal SW854D16

Tefal SW854D16, Тостер сендвич, Боја Инокс, Моќност 700W, 4 сета на плотни, Нелепливи подвижни плот..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

Philips GC220/05

Philips GC220/05

Philips GC220/05, Даска за пеглање, Висина 70-94цм, 6 позиции на висина, безбедно лежиште за пеглата..

Редовна Цена 7,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,499 Ден.

BOSCH MAS4201N

BOSCH MAS4201N

BOSCH MAS4201N, Aпарат за нарежување, Бела боја, 110W, моментално и трајно вклучување со сигурносно ..

2,399 Ден.

Tefal TT420D30

Tefal TT420D30

Tefal TT420D30, Тостер за лепчиња, Боја Инокс-црна, Моќност 900W, 7 степени на работа, Одмрзнување, ..

Редовна Цена 2,489 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,489 Ден.

ST KS-E5W

ST KS-E5W

ST KS-E5W, Superior Technology, Дигитална кујнска вага, Бела боја, темперно стакло 4мм, голем ЛЦД Ди..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Moulinex DD855830

Moulinex DD855830

Moulinex DD855830, Стапчест Миксер, Боја Инокс-црна, моќност 700W, 1 брзина, Турбо копче, Сад 800мл,..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,599 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Тостери