Бренд: ST
Краток опис: ST BTG-T1800I, Superior Technology, Голем Грил Тостер, Инокс, не
Достапност:
Шифра: 39657
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 177
Редовна Цена: 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,614 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,899 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BTG-T1800I, Superior Technology, Голем Грил Тостер, Инокс, нелепливи плочи, 1800W, термоизолирана рачка, автоматско исклучување, резервоар за собирање отпадно масло
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.