Бренд: Belkin
Краток опис: Belkin Classic Sheer Matte Snapshield iPad Air Case - Smoke-F7N0
Достапност:
Шифра: 39565
Прегледи: 64
Редовна Цена: 1,390 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,390 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Belkin Classic Sheer Matte Snapshield iPad Air Case - Smoke-F7N083b2C00

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.