Бренд: ST
Краток опис: ST - Superior Technology FTP Cat6 Patch Cable, 15meters CCA (20%
Достапност:
Шифра: 39408
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 232

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST - Superior Technology FTP Cat6 Patch Cable, 15meters CCA (20% Copper), 0.56mm - 23AWG
Напреден Филтер
Бренд ST
Wifi Опционално
Можеби ќе Ве интересира