21.15.0435-30 ROLINE UTP Patch Cord Cat.5e, black, 15m

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

21.15.0435-30 ROLINE UTP Patch

  • Бренд: Roline
  • Краток опис: 21.15.0435-30 ROLINE UTP Patch Cord Cat.5e, black, 15m
  • Шифра: 39327
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Kingston MobileLite DUO 3C USB

Kingston MobileLite DUO 3C USB

Kingston MobileLite DUO 3C USB3.1+TypeC microSDHC/SDXC Card Reader, FCR-ML3C..

Редовна Цена 929 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

919 Ден.

G&G NT-C6473FM

G&G NT-C6473FM

G&G NT-C6473FM, (Q6473A), up to 4.000 pages, Toner Cartridge Magenta for HP Color Laserjet 3600 seri..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,499 Ден.

Brother Cartridge BTD60BK Blac

Brother Cartridge BTD60BK Blac

Brother Cartridge BTD60BK Black (up to 6000pgs), for DCP-T310RE1..

Редовна Цена 570 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

570 Ден.

X5TECH Notebook Power Cable

X5TECH Notebook Power Cable

X5TECH Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.2m, EU plug..

Редовна Цена 119 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

119 Ден.

Kingston 16GB USB 2.0 Hi-Speed

Kingston 16GB USB 2.0 Hi-Speed

Kingston 16GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler 101 Gen 2 (Black), DT101G2/16GB..

Редовна Цена 379 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

379 Ден.

TP-Link TL-WA801ND 300Mbps Wir

TP-Link TL-WA801ND 300Mbps Wir

TP-Link TL-WA801ND 300Mbps Wireless N Access Point, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Passive PoE ..

Редовна Цена 1,829 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Hama 53869 Cino Optical Mouse

Hama 53869 Cino Optical Mouse

Hama 53869 Cino Optical Mouse, black, USB, The blue wave sensor makes use possible on almost any sur..

Редовна Цена 359 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

359 Ден.

Kingston 480GB A400 SSD SATA3

Kingston 480GB A400 SSD SATA3

Kingston 480GB A400 SSD SATA3, Form factor: 2,5", Data Transfer: up to 500MB/s Read and 450MB/s Wri..

Редовна Цена 4,890 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,790 Ден.

21.99.0120-20

21.99.0120-20

21.99.0120-20, VALUE FTP Patch Cord Cat.5e, grey, 20m..

Редовна Цена 370 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

370 Ден.

Non-MFI Lightning USB PVC Cabl

Non-MFI Lightning USB PVC Cabl

Non-MFI Lightning USB PVC Cable 1,2m - 2.0A/M, 3800148506979..

188 Ден.

Spire SP04010S1M3

Spire SP04010S1M3

Spire SP04010S1M3, Case Fan / Cpu fan 40x40x10mm 12V DC Fan Sleeve bearing, 3 pin cable, 3500RPM Mid..

Редовна Цена 149 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

149 Ден.

Power Box SY-118A

Power Box SY-118A

Power Box SY-118A, ATX Chassis case, I/O Ports: USB x 2, Audio, Drive bays: 5.25" external x 3, 3.5"..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,249 Ден.

Brother PTP750W Desktop

Brother PTP750W Desktop

Brother PTP750W Desktop, Plug&Play, TZ tapes 3.5 to 24 mm, Print up to 30mm/sec, Option for Battery..

Редовна Цена 4,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,399 Ден.

ASUS 28

ASUS 28" Wide MG28UQ Gaming 4K

ASUS 28" Wide MG28UQ Gaming 4K UHD (3840x2160), Freesync Monitor, Panel Size: Wide Screen 28"(71.12c..

Редовна Цена 24,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,599 Ден.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Мрежна опрема