Бренд: Various
Краток опис: SATA Power Adapter Cable
Достапност:
Шифра: 39216
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 415

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SATA Power Adapter Cable
Можеби ќе Ве интересира