Бренд: Roline
Краток опис: 11.04.5202-20 ROLINE HQ VGA Cable,HD15 M-HD15 M,2.0m
Достапност:
Шифра: 39151
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 290

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.04.5202-20 ROLINE HQ VGA Cable,HD15 M-HD15 M,2.0m
Напреден Филтер
Бренд Roline
Можеби ќе Ве интересира