Бренд: Roline
Краток опис: 21.99.0120-20, VALUE FTP Patch Cord Cat.5e, grey, 20m
Достапност:
Шифра: 39025
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 235

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
21.99.0120-20, VALUE FTP Patch Cord Cat.5e, grey, 20m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019