Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 500GB External Western Digital My Passport Black USB3.0
Достапност:
Шифра: 38874
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 446

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 500GB External Western Digital My Passport Black USB3.0 WDBKXH5000ABK
Напреден Филтер
Бренд WD
Можеби ќе Ве интересира