Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster R9-NBC-U2PK-GP PLUS, NotePal U2 Plus Dual FAN Black
Достапност:
Шифра: 38741
Прегледи: 552

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster R9-NBC-U2PK-GP PLUS, NotePal U2 Plus Dual FAN Black Portable cooling pad up to 17"
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019