Бренд: Genius
Краток опис: Genius Slimstar 8000ME Wireless black combo (Keyboard Slimstar +
Достапност:
Шифра: 38739
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 492

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius Slimstar 8000ME Wireless black combo (Keyboard Slimstar + Mouse optical 1000dpi black)
Напреден Филтер
Бренд Genius
Можеби ќе Ве интересира