Бренд: Garmin
Краток опис: GARMIN Travel kit for 4.3" GPS, Magnetic Leather bag for GPS, al
Достапност:
Шифра: 38558
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 24
Редовна Цена: 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,899 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GARMIN Travel kit for 4.3" GPS, Magnetic Leather bag for GPS, all continent adapter, AC charger, Micro and Mini USB cables
Напреден Филтер
Бренд Garmin

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.