Бренд: Belkin
Краток опис: Belkin CASE Faux Leather folio with stand for Samsung GALAXY 7-B
Достапност:
Шифра: 38450
Прегледи: 42
Редовна Цена: 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,899 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Belkin CASE Faux Leather folio with stand for Samsung GALAXY 7-Black F8N585cw

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.