Бренд: Belkin
Краток опис: Belkin CASE Verve Folio Stand for Samsung GALAXY TAB 10.1-Black
Достапност:
Шифра: 38449
Прегледи: 93
Редовна Цена: 2,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,099 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Belkin CASE Verve Folio Stand for Samsung GALAXY TAB 10.1-Black F8N789cwC00

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.