Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH BT-VA699 Bluetooth Adapterr
Достапност:
Шифра: 37795
Прегледи: 363

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH BT-VA699 Bluetooth Adapterr
Можеби ќе Ве интересира