Genius LuxePad 9100, Bluetooth, US, Android/Ios/Windows, Pouch Stand, with leather case, ultra low power consumption, Keyboard

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Genius LuxePad 9100

 • Бренд: Genius
 • Краток опис: Genius LuxePad 9100, Bluetooth, US, Android/Ios/Windows, Pouch S
 • Шифра: 37537
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 1,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 1,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Samsung SM-T280 Galaxy Tab A

Samsung SM-T280 Galaxy Tab A

Samsung SM-T280 Galaxy Tab A, Black Color, 8GB WiFi Tablet, 7.0" Main Display Size, TFT capacitive t..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

ASUS EPAD CABLE/MHDVGACBL1

ASUS EPAD CABLE/MHDVGACBL1

ASUS EPAD CABLE/MHDVGACBL1, for ASUS EPAD TF201/TF300T/TF300TG/TF300TL, Micro HDMI to VGA Cable, P/N..

Редовна Цена 1,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,599 Ден.

LENOVO Ideapad 110-15ISK (Silv

LENOVO Ideapad 110-15ISK (Silv

LENOVO Ideapad 110-15ISK (Silver) - Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz), AMD ..

Редовна Цена 29,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

26,999 Ден.

Cooler Master ERGO STAND IV

Cooler Master ERGO STAND IV

Cooler Master ERGO STAND IV, Metal Mesh, Plastic, Rubber, Blue Strip LED, Dimensions 370 x 265 x 40 ..

Редовна Цена 2,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,199 Ден.

Belkin CASE Verve Folio Stand

Belkin CASE Verve Folio Stand

Belkin CASE Verve Folio Stand for Samsung GALAXY TAB 10.1-Black F8N789cwC00..

Редовна Цена 2,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

DELL Inspiron 3558 (Black) - I

DELL Inspiron 3558 (Black) - I

DELL Inspiron 3558 (Black) - Intel® Core™ i3-5005U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD Graphics..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

17,499 Ден.

Modecom CHARLOTTE Laptop Bag 1

Modecom CHARLOTTE Laptop Bag 1

Modecom CHARLOTTE Laptop Bag 15,6", Color: Blue Material: Nylon, Number of inner pockets 4, Number o..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

DELL Notebook Adapter 65W/90W

DELL Notebook Adapter 65W/90W

DELL Notebook Adapter 65W/90W, 19.5V, 4.62A, PIN Size: 7.4 x 5.0 black with pin inside with Notebook..

Редовна Цена 1,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,399 Ден.

ASUS N90W-02 CAR_CHARGER 19V/E

ASUS N90W-02 CAR_CHARGER 19V/E

ASUS N90W-02 CAR_CHARGER 19V/EVERWINAS (NB)    ..

Редовна Цена 2,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,199 Ден.

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15 2-IN-1/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cach..

Редовна Цена 52,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

49,999 Ден.

ASUS S530UN-BQ006 ( Gun Metal

ASUS S530UN-BQ006 ( Gun Metal

ASUS S530UN-BQ006 ( Gun Metal ) - Intel® Core™ i7-8550U processor 1.8 GHz (8M Cache, up to 4.0 GHz),..

Редовна Цена 44,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

41,999 Ден.

CoolerMaster R9-NBC-XLITL-GP C

CoolerMaster R9-NBC-XLITL-GP C

CoolerMaster R9-NBC-XLITL-GP Cooler for NotePal X-Lite LED light..

999 Ден.

Modecom Aberdeen Laptop bag 1

Modecom Aberdeen Laptop bag 1

Modecom Aberdeen Laptop bag 15,6", Color: Grey, Material: Nylon, Waterproof, Separate compartment f..

1,499 Ден.

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No: LLM9047 for 15.6" Notebook, Black, 1680D soft carry bag..

Редовна Цена 1,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,199 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за таблети, Тастатури