Бренд: Genius
Краток опис: Genius LuxePad 9100, Bluetooth, US, Android/Ios/Windows, Pouch S
Достапност:
Шифра: 37537
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 276

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius LuxePad 9100, Bluetooth, US, Android/Ios/Windows, Pouch Stand, with leather case, ultra low power consumption, Keyboard

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира