Бренд: Asus
Краток опис: ASUS EPAD Smart Cover SLEEVE/TF201/TF300T/TF300TG/GY, Gray, Tran
Достапност:
Шифра: 37268
Прегледи: 38
Редовна Цена:
2,299 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,299 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS EPAD Smart Cover SLEEVE/TF201/TF300T/TF300TG/GY, Gray, TranSleeve for ASUS TF201, P/N: 90-XB2UOKSL00090-

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.