Бренд: Asus
Краток опис: ASUS EPAD SLEEVE 10 INCH/10 IN 1/BR, Brown for ASUS TF101/SL101/
Достапност:
Шифра: 37265
Прегледи: 24
Редовна Цена:
1,499 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,499 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS EPAD SLEEVE 10 INCH/10 IN 1/BR, Brown for ASUS TF101/SL101/TF201/TF300, P/N: 90-XB2UOKSL00050-

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.