Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster Cooler for NotePal U1 Black, R9-NBC-PPAK-GP
Достапност:
Шифра: 36309
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 97
Редовна Цена:
599 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 599 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster Cooler for NotePal U1 Black, R9-NBC-PPAK-GP
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.