CoolerMaster Cooler for NotePal P2, R9-NBC-NPP2-GP Portable slim and foldable w/ 6cm fan * 2

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

CoolerMaster Cooler for NotePa

  • Бренд: Cooler Master
  • Краток опис: CoolerMaster Cooler for NotePal P2, R9-NBC-NPP2-GP Portable slim
  • Шифра: 35919
    Гаранција: 1050 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Ладилник (Cooler) со лежиште