Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster Cooler for NotePal P2, R9-NBC-NPP2-GP Portable slim
Достапност:
Шифра: 35919
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 186
Редовна Цена:
799 Ден.
24x КЛУБ РАТА 799 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster Cooler for NotePal P2, R9-NBC-NPP2-GP Portable slim and foldable w/ 6cm fan * 2
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира