Бренд: Choiix
Краток опис: Choiix C-MB02-C1 12" Coffee Ergonomic Metal Sle
Достапност:
Шифра: 35586
Прегледи: 27
Редовна Цена:
1,890 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,890 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Choiix C-MB02-C1 12" Coffee Ergonomic Metal Sle
Напреден Филтер
Бренд Choiix

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.