Brand: Roline
Model: 15.99.2116-10 VALUE PCI-Express Adapter, 2x Serial RS232 D-Sub 9
Stock:
Product Code: 35230
Viewed: 346

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
15.99.2116-10 VALUE PCI-Express Adapter, 2x Serial RS232 D-Sub 9 + 1x Parallel EPP/ECP Ports
Related Products