939-000054 Alto Connect for notebook

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

939-000054 Alto Connect for no

  • Бренд: Logitech
  • Краток опис: 939-000054 Alto Connect for notebook
  • Шифра: 35133
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,990 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

TOSHIBA Notebook Adapter 65W/9

TOSHIBA Notebook Adapter 65W/9

TOSHIBA Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 5.5 x 2.5 yellow with Notebook Power Cable, ..

Редовна Цена 1,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,199 Ден.

Lenovo IdeaTab A10 (A7600)

Lenovo IdeaTab A10 (A7600)

Lenovo IdeaTab A10 (A7600), Black/Midnight Blue, 16GB, WiFi Tablet, 10.1", IPS LED capacitive touchs..

Редовна Цена 9,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,999 Ден.

ASUS UX430UA-GV271T - Intel Co

ASUS UX430UA-GV271T - Intel Co

ASUS UX430UA-GV271T - Intel Core i7-8550U (1.8GHz up to 4GHz, 4 cores, 8M Cache, 15w), 8GB DDR4 (on-..

Редовна Цена 56,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

49,999 Ден.

Hewlett Packard Envy 15-W267 x

Hewlett Packard Envy 15-W267 x

Hewlett Packard Envy 15-W267 x360 Convertible (Silver)- Intel Core™ i7-7500U 2.7GHz (4MB Cache up to..

Редовна Цена 40,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

35,999 Ден.

Genius NB Stand 280

Genius NB Stand 280

Genius NB Stand 280, aluminium base, 1 FAN, USB, 1 USB, Black..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

ACER Aspire 5 AN515-42-R0WY

ACER Aspire 5 AN515-42-R0WY

ACER Aspire 5 AN515-42-R0WY, - AMD Ryzen™ 5 2500U (4M Cache, up to 3.6 GHz), AMD Radeon™ RX 560X 4GB..

Редовна Цена 41,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

38,999 Ден.

Belkin Dot Cover with Stand fo

Belkin Dot Cover with Stand fo

Belkin Dot Cover with Stand for apple iPad mini-Black F7N034vfC00..

Редовна Цена 1,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

ASUS UX530UQ-FY050T

ASUS UX530UQ-FY050T

ASUS UX530UQ-FY050T, Intel Core i7-7500U (2.7GHz up to 3.5GHz, 2 cores, 4M Cache, 15w), 8GB DDR4 (on..

Редовна Цена 55,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

48,999 Ден.

Ucom Laptop external fancy sti

Ucom Laptop external fancy sti

Ucom Laptop external fancy sticker 15"-17" LS002..

Редовна Цена 129 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9 Ден.

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 14

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 14

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 14 2-IN-1/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel® Core™ i5-8250U Process..

Редовна Цена 37,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

35,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), ..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

ASUS TERRA SLIM CARRY BAG 16 I

ASUS TERRA SLIM CARRY BAG 16 I

ASUS TERRA SLIM CARRY BAG 16 INCH/GY, Gray, P/N: 90-XB1F00BA00050-..

Редовна Цена 2,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,199 Ден.

CoolerMaster R9-NBC-XL2E-GP X-

CoolerMaster R9-NBC-XL2E-GP X-

CoolerMaster R9-NBC-XL2E-GP X-LITE II, Cooler for NotePal X-Lite II NON HUB Version, Fan Speed Contr..

Редовна Цена 949 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

949 Ден.

X5TECH flat HOLDER for IPAD XB

X5TECH flat HOLDER for IPAD XB

X5TECH flat HOLDER for IPAD XB-IP45H, Color White, Package: PVC BOX..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Останато