POV Notebook Accessories Kit - existing out of: 480K webcam - USB HUB - USB cable - earphone / microphone - USB keypad - USB mouse - nice leather bag

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

POV Notebook Accessories Kit -

  • Бренд: Point of View
  • Краток опис: POV Notebook Accessories Kit - existing out of: 480K webcam - US
  • Шифра: 35115
    Гаранција: 180 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,690 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,690 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,690 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

CoolerMaster Adapter Master Wa

CoolerMaster Adapter Master Wa

CoolerMaster Adapter Master Watt 90 NB A/EU Cable, MPX-0901-M19YB-EU..

2,299 Ден.

LENOVO Gaming Laptop Ideapad Y

LENOVO Gaming Laptop Ideapad Y

LENOVO Gaming Laptop Ideapad Y700-15ISK - Intel® Core™ i7-6700HQ Processor (6M Cache, up to 3.50 GHz..

Редовна Цена 48,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

43,999 Ден.

HP ProBook 450 G4 (SILVER) / F

HP ProBook 450 G4 (SILVER) / F

HP ProBook 450 G4 (SILVER) / Full HD - Intel Core i7-7500U ( up to 2.7Ghz/4MB), NVIDIA GeForce 930M..

Редовна Цена 39,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

33,999 Ден.

Dell Inspiron 3573 (RED) - Int

Dell Inspiron 3573 (RED) - Int

Dell Inspiron 3573 (RED) - Intel® Pentium® N5000 Processor (4M Cache up to 2.7 GHz), Intel HD Graph..

Редовна Цена 18,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,999 Ден.

HP 250 G5 - Intel® Core™ i3-50

HP 250 G5 - Intel® Core™ i3-50

HP 250 G5 - Intel® Core™ i3-5005U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel® HD Graphics 520, 4 GB DDR3 ..

Редовна Цена 18,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,499 Ден.

ASUS X542UQ-DM003 (FHD

ASUS X542UQ-DM003 (FHD

ASUS X542UQ-DM003 (FHD, DARK GRAY), Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 2 cores, 3M Cache, 15..

Редовна Цена 33,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

29,999 Ден.

Belkin Quilted Folio Cover wit

Belkin Quilted Folio Cover wit

Belkin Quilted Folio Cover with Stand for apple iPad mini-White F7N040vfC01..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

Modecom Laptop bag Cherokee 15

Modecom Laptop bag Cherokee 15

Modecom Laptop bag Cherokee 15,6”, Color: Black, Material: Nylon, outside central pocket, Size: 41 x..

1,099 Ден.

Dell Inspiron 3573 /Windows 10

Dell Inspiron 3573 /Windows 10

Dell Inspiron 3573 /Windows 10 (Black) - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4M Cache up to 2.7 ..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,499 Ден.

Lenovo 320-15IKB/Windows 10 (

Lenovo 320-15IKB/Windows 10 (

Lenovo 320-15IKB/Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz u..

Редовна Цена 32,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

30,999 Ден.

USB Power Adapter

USB Power Adapter

USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, White, USB to Micro USB Cable included, Retail BOX Packed..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9400/Blue for 15.6" Notebook, Color: Blue, Material: High den..

Редовна Цена 1,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,799 Ден.

ASUS Republic of Gamers RANGER

ASUS Republic of Gamers RANGER

ASUS Republic of Gamers RANGER Compact Case For Accessories, 90XB0310-BBA000..

Редовна Цена 1,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 16GB DDR4 ..

Редовна Цена 63,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

58,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Останато