Бренд: ST
Краток опис: ST SI-2900SRB ProSteam, Superior Technology, Пегла на пареа, Црв
Достапност:
Шифра: 34933
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 609

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SI-2900SRB ProSteam, Superior Technology, Пегла на пареа, Црвено црна боја, Керамичка површина, 2900W моќност, 30гр постојана пареа, 140гр ударна пареа, Систем против капење, Систем против бигор, Самочистење, Спреј функција, Вертикална пареа, регулационен термостат, заштита од прегревање, гумирана мека рачка, 360 степени ротирачки штитник за кабел, 350мл транспарентен резервоар, 2м должина на кабел
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019