Дознајте први за сите новости!

ST SI-2800S ProSteam
ST SI-2800S ProSteam

ST SI-2800S ProSteam


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,999 Ден.
Клуб Акција: 1,499 Ден.
Бренд: ST
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 34930
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ST SI-2800S ProSteam, Superior Technology, Пегла на пареа, Темно сина боја, АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ, Керамичка површина, 2800W моќност, 40гр постојана пареа, 140гр ударна пареа, Систем против капење, Систем против бигор, Самочистење, Спреј функција, Вертикална пареа, регулационен термостат, заштита од прегревање, гумирана мека рачка, 360 степени ротирачки штитник за кабел, 360мл транспарентен резервоар, 2м должина на кабел
Напреден Филтер
Бренд ST
Платежни картички