Бренд: AMD
Краток опис: AMD ATHLON 200GE 3.2GHz, Box, AM4, CPU Cores x 2, Threads x 4, V
Достапност:
Шифра: 34387
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 1387

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AMD ATHLON 200GE 3.2GHz, Box, AM4, CPU Cores x 2, Threads x 4, Vega 3 GPU Cores,Total L1 Cache: 192KB, Total L2 Cache: 1MB, Total L3 Cache: 4MB, 35W TDP Zen
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019