Бренд: AMD
Краток опис: AMD RYZEN 2700X 3.7GHz up to 4.3GHz, Box, AM4, CPU Cores x 8, Th
Достапност:
Шифра: 34380
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 3

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AMD RYZEN 2700X 3.7GHz up to 4.3GHz, Box, AM4, CPU Cores x 8, Threads x 16, Total L1 Cache: 768KB, Total L2 Cache: 8MB, Total L3 Cache: 16MB, Unlocked, TDP: 105W, Memory Interface: DDR4, Memory Channels: 2, YD270XBGAFBOX
Напреден Филтер
Бренд AMD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019