Бренд: Optoma
Краток опис: OPTOMA screen DS-1109PMG+, Format 16:10 matte white, Diagonal si
Достапност:
Шифра: 33359
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 367

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
OPTOMA screen DS-1109PMG+, Format 16:10 matte white, Diagonal size 109", Viewing size 2340mm x 1463mm, Weight 13.38kg
Напреден Филтер
Бренд Optoma
Можеби ќе Ве интересира