Бренд: Intel
Краток опис: Intel I5-9400F 2.9G 1151 BOX, 2.9 GHz up to 4.1 GHz, Core Name:
Достапност:
Шифра: 33285
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel I5-9400F 2.9G 1151 BOX, 2.9 GHz up to 4.1 GHz, Core Name: Coffee Lake, Core x 6, Thread x 6, 9MB SmartCache, Processor Graphics: None, Sockets: LGA 1151, BX80684I59400
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA