Бренд: Philips
Краток опис: Philips HC3505/15, Машинка за шишање, Боја Црно зелена, жичана у
Достапност:
Шифра: 33269
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 108
Редовна Цена: 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,119 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,399 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HC3505/15, Машинка за шишање, Боја Црно зелена, жичана употреба, Должина од 0,5-23мм, Самоостречки сечива, пилагодлив чешел, без потреба од подмачкување

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.