Philips HC3505/15, Машинка за шишање, Боја Црно зелена, жичана употреба, Должина од 0,5-23мм, Самоостречки сечива, пилагодлив чешел, без потреба од подмачкување

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips HC3505/15

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips HC3505/15, Машинка за шишање, Боја Црно зелена, жичана у
  • Шифра: 33269
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,399 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Beurer GERMANY MG 148

Beurer GERMANY MG 148

Beurer GERMANY MG 148, Појас за SHIATSU масажа, може да се употребува за рамо и за врат, 2 правци на..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,699 Ден.

Rowenta TN1600F0

Rowenta TN1600F0

Rowenta TN1600F0, Машинка за шишање, Боја Сина, жичана употреба, Должина од 0,9-14мм, 4 чешли, AC мо..

Редовна Цена 1,459 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,459 Ден.

Gorenje HBX 485 QW

Gorenje HBX 485 QW

Gorenje HBX 485 QW, Стапчест миксер, Моќност 480 W, Бело-Црна боја, DC мотор за економична употреба ..

Редовна Цена 2,690 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,690 Ден.

Philips HD2395/00

Philips HD2395/00

Philips HD2395/00, Тостер, Боја бела, 820W, ладна рачка, On/off копче, брзо загревање, гумирани нога..

Редовна Цена 2,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,599 Ден.

ST HBCE-450JG Superior Technol

ST HBCE-450JG Superior Technol

ST HBCE-450JG Superior Technology, Бел со сиви делови, Стапчест блендер + сецко 3 во 1, бела/зелена ..

Редовна Цена 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

TOYOTA SPB15

TOYOTA SPB15

TOYOTA SPB15, Машина за шиење Бела , Напредна јапонска технологија, 15 автоматски програми за шиење,..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

Philips BG7025/15

Philips BG7025/15

Philips BG7025/15, Тример за тело, Боја Сива, Тример за тело со двостран дизајн: потстрижување и бри..

Редовна Цена 5,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,399 Ден.

Tefal FV3965E0

Tefal FV3965E0

Tefal FV3965E0, Пегла на пареа, Боја зелено бела, 2400W, регулирачка пареа 35г/мин, ударна пареа 145..

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,799 Ден.

Philips GC8735/80

Philips GC8735/80

Philips GC8735/80, Пегла на пареа, Боја Сино Црна, OptimalTemp, 2600W, Парогенератор, мах. 6.5 bar п..

Редовна Цена 18,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,999 Ден.

Philips GC240/25

Philips GC240/25

Philips GC240/25, Даска за пеглање, Висина 70-94цм, 6 позиции на висина, безбедно лежиште за пеглата..

9,399 Ден.

Electrolux EEWA5300

Electrolux EEWA5300

Electrolux EEWA5300, Електричен бокал за вода, Инокс, 1.5л капацитет, 2400W, филтер за бигор кој се ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,099 Ден.

TOYOTA Додатоци RS2000

TOYOTA Додатоци RS2000

TOYOTA Додатоци RS2000, FWK-CNS-R, 10x бобини, игли 2x #11/75, 3x #14/90, 2x #16/100, топчеста игла,..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

BOMANN WKS 1356 CB

BOMANN WKS 1356 CB

BOMANN WKS 1356 CB, Електричен бокал за вода, Инокс, 1.7Л капацитет, греач од нерѓосувачки челик, фи..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,249 Ден.

Rowenta CF9530F0

Rowenta CF9530F0

Rowenta CF9530F0, Четка за коса, Ротирачка, моќност 1000W, четки 40-50мм, јонизатор, керамичка површ..

Редовна Цена 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Машинки за потстрижување