Бренд: Philips
Краток опис: Philips BG7025/15, Тример за тело, Боја Сива, Тример за тело со
Достапност:
Шифра: 33261
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 655

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BG7025/15, Тример за тело, Боја Сива, Тример за тело со двостран дизајн: потстрижување и бричење, Вграден тример 3-11мм, 5 поставки за должина, Систем за следење на контурите на кожата, Систем за заштита на кожата, Суво и мокро: 100% водоотпорен за користење под туш и лесно чистење, LED индикатор, Само безжично работење, 1h полнење, 80min работа со едно полнење, Постамент за полнење, Четка за чистење
Можеби ќе Ве интересира