Philips HU4801/01, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија, Навлажнува 200ml/h, до 25м2, Сензор за квалитет на воздух, Автоматско исклучување кога ќе снема вода, Тајмер 1/4/8 часа, Мод за спиење со минимално осветлување, Резервоар 2л, Бучност 26дб во тивок режим, кабел1.6м

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips HU4801/01

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips HU4801/01, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија,
  • Шифра: 33260
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 6,599 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 5,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 6,599 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

De Longhi AC100

De Longhi AC100

De Longhi AC100, Прочистувач на воздух Air purifier,Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем..

Редовна Цена 12,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

ST C2500C

ST C2500C

ST C2500C, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, 2..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Skladova Tehnika NORMA FTB

Skladova Tehnika NORMA FTB

Skladova Tehnika NORMA FTB, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, со ПАРНО, Бо..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

20,999 Ден.

Skladova Tehnika Komfort 21 AK

Skladova Tehnika Komfort 21 AK

Skladova Tehnika Komfort 21 AKXL, камин на цврсто гориво со челична плотна и челичен покрив над плот..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Прав ќунец

Прав ќунец

Прав ќунец, боја Црна, должина 0.5м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 179 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

159 Ден.

De Longhi HVA0220

De Longhi HVA0220

De Longhi HVA0220, Вeртикална Греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита од прегревање, с..

Редовна Цена 1,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

ST TAC-12SOO

ST TAC-12SOO

ST TAC-12SOO, Superior Technology, 12000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 3.53KW и Греење 3.66KW, Скрие..

Редовна Цена 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

De Longhi HWB5030

De Longhi HWB5030

De Longhi HWB5030, Греалка за бања, 2KW, вклучена метален бар за крпи, IP21 Протекција, IP24 Протекц..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со шест ќунчиња, боја Бела емајлирана, должина 0,5м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,199 Ден.

ST OR-2513TFK

ST OR-2513TFK

ST OR-2513TFK, Superior Technology, Маслен радијатор, Италијански инженеринг, 13 ребра, Турбо вненти..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Plamen Tena

Plamen Tena

Plamen Tena, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW, загревње на пов..

Редовна Цена 29,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,799 Ден.

De Longhi AC75

De Longhi AC75

De Longhi AC75, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем ..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 R32

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 R32

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 R32 12000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.5KW и Греење 3.5KW, Ск..

26,999 Ден.

ST DHM-125E Superior technolog

ST DHM-125E Superior technolog

ST DHM-125E Superior technology, Мини Одвлажнувач за воздух, бела боја, капацитет на одвлажнување 22..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Прочистувачи на воздух