Philips AC1214/10, Прочистувач на воздух, Aerasense PM2.5 сензор, Идеален за простории до 63 м2, Vitashield IPS + Активен јаглен филтер + Нанo филтерот прочистуваат честички до 0.02 микрони, 3 модови на работа: Алерген мод, Вирус и бактерија мод и Генерален мод, 3 брзини на работа + турбо мод и тивок мод, CADR (формалдехид) 200м3/ч, CADR (чад од цигари) 333м3/ч, Прочистува вируси до 99.9% за половина час. Прочистува PM2.5 до 99.7% за еден час, Ниво на бучава од 20.5 до 51дб, Димензии 359x240x558 мм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips AC1214/10

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips AC1214/10, Прочистувач на воздух, Aerasense PM2.5 сензор
  • Шифра: 33259
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 19,599 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 19,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 19,599 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Ладење и Греење, Прочистувачи на воздух