Philips AC4124/10, HEPA филтер за AC4012/10

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips AC4124/10

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips AC4124/10, HEPA филтер за AC4012/10
  • Шифра: 33251
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST H1107G Superior technology

ST H1107G Superior technology

ST H1107G Superior technology, Греалка на гас од нерѓосувачки челик - ПЕЧУРКА, за надворешна употреб..

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,499 Ден.

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 8KW, Термостат..

Редовна Цена 29,800 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,500 Ден.

Atlantic F17 design

Atlantic F17 design

Atlantic F17 design, 3.000W, Панелна греалка Конвектор со механички термостат, Копче за селекција на..

5,899 Ден.

Skladova Tehnika MODENA

Skladova Tehnika MODENA

Skladova Tehnika MODENA, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,499 Ден.

TESY CN 03 200 MIS

TESY CN 03 200 MIS

TESY CN 03 200 MIS, Панелен конвектор, 2KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, б..

3,499 Ден.

Beurer GERMANY Filter SET LR 3

Beurer GERMANY Filter SET LR 3

Beurer GERMANY Filter SET LR 330, Сет од филтри за замена на модел на апарат за прочистување воздух ..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

899 Ден.

ROWENTA SO2330F2

ROWENTA SO2330F2

ROWENTA SO2330F2, Вентилаторска греалка, црна боја, 2400W, два мода на работа 1200/2400W, екстремно ..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,399 Ден.

Alfa Дормо

Alfa Дормо

Alfa Дормо, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 11KW, загревње на волумен до 183м3, загревање на површина..

Редовна Цена 31,100 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

30,200 Ден.

WHIRLPOOL WPRO Универзален дал

WHIRLPOOL WPRO Универзален дал

WHIRLPOOL WPRO Универзален далечински управувач за клима уред, 484000008628..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Alfa Рустик Камин на цврсто го

Alfa Рустик Камин на цврсто го

Alfa Рустик Камин на цврсто гориво, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 11KW, загревње на волумен до 180м..

Редовна Цена 27,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,000 Ден.

BioMonte

BioMonte

BioMonte, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав 75% бука, 25% Чам..

Редовна Цена 215 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

189 Ден.

ST KAPRIZ

ST KAPRIZ

ST KAPRIZ, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Црна, Моќност од 13KW..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Beurer GERMANY LR 330

Beurer GERMANY LR 330

Beurer GERMANY LR 330, Прочистувач на воздух 2 во 1 (плус овлажнувач на воздух), бела боја, трослоен..

Редовна Цена 11,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

NITEC М06

NITEC М06

NITEC М06, Motip 400, Средство за чистење клима уреди..

Редовна Цена 549 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

449 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Прочистувачи на воздух