Бренд: Philips
Краток опис: Philips AC4124/10, HEPA филтер за AC4012/10
Достапност:
Шифра: 33251
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 22
Редовна Цена:
1,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips AC4124/10, HEPA филтер за AC4012/10

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.