Бренд: Philips
Краток опис: Philips HU4102/01, Филтер за навлажнувач, NanoCloud технологија,
Достапност:
Шифра: 33249
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 156

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HU4102/01, Филтер за навлажнувач, NanoCloud технологија, за HU4801/01, HU4803/01, HU4813/01

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира