Philips HU4102/01, Филтер за навлажнувач, NanoCloud технологија, за HU4801/01, HU4803/01, HU4813/01

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips HU4102/01

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips HU4102/01, Филтер за навлажнувач, NanoCloud технологија,
  • Шифра: 33249
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 699 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 699 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 699 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 8KW, Термостат, ..

Редовна Цена 29,800 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,500 Ден.

SAMSUNG AR18KSWSAWKNEU

SAMSUNG AR18KSWSAWKNEU

SAMSUNG AR18KSWSAWKNEU, SMART ИНВЕРТЕР Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на ..

Редовна Цена 56,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

49,999 Ден.

Beurer GERMANY LE 40

Beurer GERMANY LE 40

Beurer GERMANY LE 40, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 12 литри за 24 часа, Осветлен ЛЦ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Alfa Central 23

Alfa Central 23

Alfa Central 23, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност од 23..

Редовна Цена 36,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,900 Ден.

Philips HU4801/01

Philips HU4801/01

Philips HU4801/01, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија, Навлажнува 200ml/h, до 25м2, Сензор..

Редовна Цена 6,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,599 Ден.

Alfa Рустик Камин на цврсто го

Alfa Рустик Камин на цврсто го

Alfa Рустик Камин на цврсто гориво, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 11KW, загревње на волумен до 180м..

Редовна Цена 27,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,000 Ден.

MBS печка на пелети MBS Pelet

MBS печка на пелети MBS Pelet

MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw, Темно Црвена боја, моќност 10kw, загревање на површина од 130m3-..

Редовна Цена 47,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

39,999 Ден.

T-штек за пелети 80мм

T-штек за пелети 80мм

T-штек за пелети 80мм..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

449 Ден.

Philips AC1214/10

Philips AC1214/10

Philips AC1214/10, Прочистувач на воздух, Aerasense PM2.5 сензор, Идеален за простории до 63 м2, Vit..

Редовна Цена 19,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,599 Ден.

KOPER HARMONY

KOPER HARMONY

KOPER HARMONY, Камин кој може да користи дрво, лигнит или брикет како гориво со вградена фурна, Тежи..

16,090 Ден.

Корпа за чување дрва - метална

Корпа за чување дрва - метална

Корпа за чување дрва - метална..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

ST HLW-285NP

ST HLW-285NP

ST HLW-285NP, Superior Technology, Ѕидна клима греалка, 2000W, две нивоа на греење 1000/2000W, тајм..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

NITEC М02

NITEC М02

NITEC М02, Мирис за клима уреди, Anti tabac..

Редовна Цена 79 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

69 Ден.

ST GAC-12SOO

ST GAC-12SOO

ST GAC-12SOO, Superior Technology, 12000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 3.25KW и Греење 3.40KW, Скрие..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Прочистувачи на воздух