Philips AC4080/10, Комбиниран прочистувач и навлажнувач на воздух, Идеален за простории до 43 м2, Vitashield IPS + Активен јаглен филтер + НЕРА филтерот прочистуваат честички до 0.02 микрони на прашина - полен и бактерии, NanoCloud Технологија овозможува 99% помало ширење на бактериите, 3 брзини на дување, Индикатор на квалитет на воздухот 3 нивоа: Сино-добар, Виолетово-просечно, Црвено-лош, Навлажнува 300ml/h, Смарт сензор за квалитет на воздух и влажност, Смарт сензор го мери и покажува внатрешниот воздух, Тајмер 1/4/8 часа, Ниво на бучава од 36дб во мод на спиење, Кабел 1.8м

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips AC4080/10

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips AC4080/10, Комбиниран прочистувач и навлажнувач на возду
  • Шифра: 33246
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 28,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 23,199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 28,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Alfa EK-550 Termo 2

Alfa EK-550 Termo 2

Alfa EK-550 Termo 2, шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површина..

Редовна Цена 11,900 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,200 Ден.

KOPER FORTE

KOPER FORTE

KOPER FORTE, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрв..

14,990 Ден.

ST Корпа за дрва

ST Корпа за дрва

ST Корпа за дрва, Superior technology, голема..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

KOPER NIKO

KOPER NIKO

KOPER NIKO, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво..

7,699 Ден.

Beurer GERMANY LE 40

Beurer GERMANY LE 40

Beurer GERMANY LE 40, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 12 литри за 24 часа, Осветлен ЛЦ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

ST SIMPLE 8

ST SIMPLE 8

ST SIMPLE 8, Superior technology, Камин на пелети, Црно црвена боја, Моќност 8KW, 10кг резервоар за ..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

32,999 Ден.

Philips HU4803/01

Philips HU4803/01

Philips HU4803/01, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија, Навлажнува 220ml/h, до 25м2, Сензор..

Редовна Цена 9,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,899 Ден.

De Longhi HWB5030

De Longhi HWB5030

De Longhi HWB5030, Греалка за бања, 2KW, вклучена метален бар за крпи, IP21 Протекција, IP24 Протекц..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Alfa Central 23

Alfa Central 23

Alfa Central 23, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност од 23..

Редовна Цена 36,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,900 Ден.

ST AP-8410CE

ST AP-8410CE

ST AP-8410CE, Superior Technology, Филтер СЕТ..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,299 Ден.

Прав ќунец

Прав ќунец

Прав ќунец, боја Кафеава емајлирана, должина 1м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 289 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

269 Ден.

De Longhi HTF3031

De Longhi HTF3031

De Longhi HTF3031, Ексклузивна Хоризонтална греалка, 2200W, Термостат за контрола, Вентилатор за лет..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

ST EDGE 23

ST EDGE 23

ST EDGE 23, Superior technlogy, Котел на пелети за централно греење, Моќност 23KW, Црвен со сиви стр..

Редовна Цена 81,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

77,999 Ден.

ST OR-2513FNP

ST OR-2513FNP

ST OR-2513FNP, Superior Technology, Маслен радијатор, Италијански инженеринг, 13 ребра, Турбо вненти..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Прочистувачи на воздух