Philips MG3740/15, Тример за брада и коса, Боја Црна, Мултистајлер 9 во 1, DualCut технологија со два пати повеќе ножеви, 9 алатки за брада и коса, Додатоци што можат да се мијат, Гумена рачка што не се лизга, Челични самоостречки ножеви, Без потреба од подмачкување, LED индикатор, Целосно полнење за 16 часа, Безжична работа 60мин, Батерија NiMh, Вклучени додатоци: Метален тример, Tример за нос и уши, Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм, 2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм, 3 чешли за коса: 9, 12 и 16 мм, Кутија за одложување, Четка за чистење

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips MG3740/15

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips MG3740/15, Тример за брада и коса, Боја Црна, Мултистајл
  • Шифра: 33234
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,699 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,699 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,699 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

SAPIR SP-2011-B

SAPIR SP-2011-B

SAPIR SP-2011-B, Термос чаша, Инокс, Рачка која е топлотмо изолирана, погодна за во автомобил..

Редовна Цена 199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

VIALLI H16 Диспанзер за хартие

VIALLI H16 Диспанзер за хартие

VIALLI H16 Диспанзер за хартиени крпи за MINI JUMBO ролна, сина транспарентна боја, димензии 24 х 26..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

ST CF Twister 001

ST CF Twister 001

ST CF Twister 001, Superior Technology, Додаток за правосмуклака, Циклон филтер - ТВИСТЕР..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

BaByliss Curl Secret Ionic C12

BaByliss Curl Secret Ionic C12

BaByliss Curl Secret Ionic C1200E, Модел 2016, Пегла за виткање коса со јонизација, Патентирана техн..

Редовна Цена 5,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,099 Ден.

Philips S9711/31

Philips S9711/31

Philips S9711/31, Машинка за бричење, Боја Црна, SHAVER9000, суво и мокро бричење, безжична, глава ш..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,999 Ден.

Philips SC1997/00

Philips SC1997/00

Philips SC1997/00, Lumea Advanced IPL, Боја Белa, 250 000 lamp flashes, спречува повторно раснење на..

Редовна Цена 19,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

PANASONIC ER430K503

PANASONIC ER430K503

PANASONIC ER430K503, Тример за кратење на влакна во нос и уши со екстракција на влакната, црно сребр..

Редовна Цена 1,149 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

804 Ден.

Philips HPS920/00

Philips HPS920/00

Philips HPS920/00, Фен за коса, Боја црна, DryCare Pro 2300W, AC мотор, 2 брзини, 3 нивоа на топлина..

Редовна Цена 6,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,199 Ден.

Philips HR1922/20

Philips HR1922/20

Philips HR1922/20, Соковник, Боја Сива, 1200W, до 50% повеќе влакна (густина), FiberBoost технологиј..

Редовна Цена 14,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,990 Ден.

Rowenta CV8730D0

Rowenta CV8730D0

Rowenta CV8730D0, Фен за коса, Боја Црна, Професионален АС Мотор, Моќност 2200W, 2 Брзини, 3 темпера..

Редовна Цена 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Philips FC8389/01

Philips FC8389/01

Philips FC8389/01, Правосмукалка, Боја Сина, Моќност на моторот 2000 W, Вшмукувачка моќ 375 W, ниво ..

Редовна Цена 8,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,739 Ден.

Rowenta CF3460F0

Rowenta CF3460F0

Rowenta CF3460F0, Фигаро, Боја Бела Виолетова, Керамички обликувач, Cashmere keratin, дијаметар 25мм..

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,799 Ден.

ST MS-105T

ST MS-105T

ST MS-105T, Superior Technology, Безжична Машинка за бричење со три глави, сина боја, водоотпорна, т..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

749 Ден.

Gorenje BSM 600 W

Gorenje BSM 600 W

Gorenje BSM 600 W, Блендер Моќност 250 W, Бела боја, AC мотор, ДВА Пластични сада за мешање, Гумиран..

Редовна Цена 2,090 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,090 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Машинки за потстрижување