Бренд: Philips
Краток опис: Philips MG3740/15, Тример за брада и коса, Боја Црна, Мултистајл
Достапност:
Шифра: 33234
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 67
Редовна Цена:
2,699 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,699 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips MG3740/15, Тример за брада и коса, Боја Црна, Мултистајлер 9 во 1, DualCut технологија со два пати повеќе ножеви, 9 алатки за брада и коса, Додатоци што можат да се мијат, Гумена рачка што не се лизга, Челични самоостречки ножеви, Без потреба од подмачкување, LED индикатор, Целосно полнење за 16 часа, Безжична работа 60мин, Батерија NiMh, Вклучени додатоци: Метален тример, Tример за нос и уши, Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм, 2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм, 3 чешли за коса: 9, 12 и 16 мм, Кутија за одложување, Четка за чистење

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.