Philips S5630/12, Машинка за бричење, Боја Сино Црна, суво и мокро бричење, безжична, глава што се движи во 5 правци, Тример, Футрола за носење, Индикатор за полнење, Индикатор за чистење, Battery Type: Li-ion, целосно полнење за 1 час, 60мин бричење со едно полнење

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips S5630/12

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips S5630/12, Машинка за бричење, Боја Сино Црна, суво и мок
  • Шифра: 33204
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 7,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 7,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Philips HP8668/00

Philips HP8668/00

Philips HP8668/00, Фигаро, Боја Црна, целосно автоматски обликувач на коса, Кератин керамички плочки..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,299 Ден.

Gorenje BM 900 W II

Gorenje BM 900 W II

Gorenje BM 900 W II, Апарат за печење леб, Бела боја, Моќност: 550 W, LCD екран,Големина на лебот: 7..

Редовна Цена 4,690 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,290 Ден.

Gorenje M 605 B

Gorenje M 605 B

Gorenje M 605 B, Black up Line Рачен миксер, Црна боја, Моќност на моторот: 425 W, Турбо копче, Број..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,850 Ден.

Tefal Talent Pro Wokpan C62119

Tefal Talent Pro Wokpan C62119

Tefal Talent Pro Wokpan C6211952, Титаниум Вок тава 28цм, Thermo-SpotTM индикатор за топлина, погодн..

Редовна Цена 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,399 Ден.

Beurer GERMANY MG 147

Beurer GERMANY MG 147

Beurer GERMANY MG 147, Перница со SHIATSU масажа, може да се употребуа за врат, грб, нозе, 4 ротирач..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Beurer GERMANY HC 50

Beurer GERMANY HC 50

Beurer GERMANY HC 50, Фен за коса, црна боја, 2200W, со тројна Јонизација, 3 температури и 2 брзини ..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

Gorenje SIH 2200 PC

Gorenje SIH 2200 PC

Gorenje SIH 2200 PC, Пегла на Пареа, Розева боја, јачина:2200 W, Индикатор на работа: Индикатор за ..

Редовна Цена 1,949 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,790 Ден.

BOSCH BBZ41FGALL

BOSCH BBZ41FGALL

BOSCH BBZ41FGALL, пакување кое содржи 4 Power protect кеси за прав и 1 микро филтри, type: G All, ма..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

De Longhi FH1163 Classic

De Longhi FH1163 Classic

De Longhi FH1163 Classic, Multufry The Multicooker, сива/црна боја, фритеза и повеќенаменски готвач ..

Редовна Цена 13,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,999 Ден.

Tefal CLIP&CLOSE K3021912

Tefal CLIP&CLOSE K3021912

Tefal CLIP&CLOSE K3021912, Сад за чување храна, Пластичен, Облик правоаголен, 1.6L..

Редовна Цена 389 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

389 Ден.

BaByliss Retra cord 2000 D371E

BaByliss Retra cord 2000 D371E

BaByliss Retra cord 2000 D371E, Фен за коса, црна боја, 2000W, Керамичка Јонизација, 6 брзини/темпер..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

BaByliss Pro 200 Slim C525E

BaByliss Pro 200 Slim C525E

BaByliss Pro 200 Slim C525E, Професионално Керамичко Фигаро, Дијаметар 25мм, црна боја, ЛЦД Дисплеј,..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Gorenje K 17 TRE

Gorenje K 17 TRE

Gorenje K 17 TRE, Термо Бокал, INOX со Црна боја, Запремнина 1,7 л, Моќност на загревање 1850 W,Рота..

Редовна Цена 3,590 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,590 Ден.

Philips S5110/06

Philips S5110/06

Philips S5110/06, Машинка за бричење, Боја Црна, Shaver Series 5000, жичана и безжична употреба, гла..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,299 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Машинки за бричење