Бренд: Philips
Краток опис: Philips S5550/44, Машинка за бричење, Боја Сино Црна, суво и мок
Достапност:
Шифра: 33203
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 607

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips S5550/44, Машинка за бричење, Боја Сино Црна, суво и мокро бричење, безжична, глава што се движи во 5 правци, Тример, Тример за нос, Turbo+ mode: Бричи со 20% поголема моќност, Индикатор за полнење, Индикатор за чистење, Battery Type: Li-ion, целосно полнење за 1 час, 50мин бричење со едно полнење
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019