Бренд: Philips
Краток опис: Philips HC3410/15, Машинка за шишање,Боја Црна, жичана употреба,
Достапност:
Шифра: 33170
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1642

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HC3410/15, Машинка за шишање,Боја Црна, жичана употреба, Должина од 0,5-23мм, Самоостречки сечива, без потреба од подмачкување
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира