Бренд: Various
Краток опис: Convertor PCI-X (1x) TO PCI-X (16X) Riser Card
Достапност:
Шифра: 32922
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 197

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Convertor PCI-X (1x) TO PCI-X (16X) Riser Card
Можеби ќе Ве интересира