Бренд: Various
Краток опис: Convertor PCI-X (1x) TO PCI-X (16X) Riser Card Molex
Достапност:
Шифра: 32921
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 239

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Convertor PCI-X (1x) TO PCI-X (16X) Riser Card Molex
Можеби ќе Ве интересира