Бренд: Roline
Краток опис: 21.99.0307-50, VALUE S/FTP Patch Cord Cat.5e, grey, 7.0m
Достапност:
Шифра: 32908
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 252

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
21.99.0307-50, VALUE S/FTP Patch Cord Cat.5e, grey, 7.0m
Можеби ќе Ве интересира